Звертаємо Вашу увагу, що Ви оформлюєте замовлення в неробочі години. Ваше замовлення буде оброблене з 12:00

Про Paparoni


Для нас PAPARONI – це не тільки піца. Це і піца теж, але в першу чергу це велика справа, яка надихає нас, змушує щоранку прокидатися і з великим інтересом продовжувати нашу роботу. У чому ж цей інтерес? Зараз розповімо.


Ідеальні інгредієнти


Взагалі піца - дуже проста страва, яку складно зіпсувати. Потрібні лише хороші інгредієнти та правильне тісто. Це конструктор: якщо деталі якісні, то і результат буде в порядку. Ось вони, наші деталі:

Томатний соус

Основне, що потрібно знати про томатний соус – він має бути виготовлений з томатів. Звучить логічно, але задумайтесь!

Тісто

Надзвичайно точна і тонка справа. Головне – зробити його «живим». Це цілий квест із грамів, градусів, відсотків та годин з хвилинами. Процес складний, але нам він вдається!

Начинка

Є два головних правила смачної начинки: не економити на ній; фанатично дотримуватись режимів зберігання продуктів. В цьому і весь секрет.

Моцарела

Основний інгредієнт піци - це сир. Ми використовуємо справжню моцарелу від українських виробників.

Єдині стандарти


Цифрові технології допомагають нам вчасно помічати, якщо щось йде неправильно. Але як зрозуміти, що правильно, а що ні? Для цього є стандарти, які є надважливими для якісного виконання роботи! Ось, наприклад, наші стандарти про миття рук:

1. Перед початком роботи. 6. Після роботи з грошима.
2. Після туалету. 7. Після кашлю та чихання.
3. Після паління та їжі. 8. Після зміни робочої станції.
4. Перед приготуванням їжі. 9.Після заміни сміттєвих пакетів чи прибирання робочої поверхні.
5. Після закінчення прибирання 10. Після стикання з уніформою, волоссям чи обличчям.

Наші стандарти - це не якісь незрозумілі схеми і формули, а супер-зрозумілі правила, які допомагають робити нашу справу чітко. У нас їх багато і вони про все. Саме так ми примудряємося робити все добре та якісно.

Відкритість в усьому


Хто завгодно може написати сотню правил, але само по собі це не працює. Потрібна сила, завдяки якій стандарти будуть дотримуватися. Для нас цією силою стала відкритість. Ми намагаємось робити все настільки прозорим, що відступати від стандартів просто не виходить. Саме для цього було створено відкриту кухню зі скляними стінами, через які можна спостерігати за всіма процесами. Саме відкритість змушує нас дотримуватися стандартів і працювати у рамках правил та закону. Ми хочемо бути відвертими перед клієнтами, відкриваючи все більше і більше усі деталі. Але відкритість для нас – це не просто тренд. Це наше глибоке переконання, яке ми взяли за основне правило!

    +38 (098) 98-98-342